Cum a fost surprins Dan Șucu, după golul marcat de Louis Munteanu împotriva Rapidului
0 2 minute 2 săptămâni
  • SuperLiga: Hermannstadt – Petrolul, joi, 19:00, DGS 1

• SuperLiga: Universitatea Craiova – CFR, joi, 21:45, DGS 1

Louis Munteanu a punctat în poarta celor de la Rapid în minutul 40, din centrarea venită de pe partea dreaptă a lui Mihai Popescu (30 de ani).

Reacția lui Dan Șucu, după golul lui Louis Munteanu împotriva Rapidului

Golul lui Louis Munteanu i-a dat ”dureri de cap” lui Dan Șucu, după cum se poate observa din imaginile de mai jos.

Acționarul majoritar al Rapidului și-a pus mâinile în cap, după reușita de 1-0 a lui Louis Munteanu.

În cele din urmă, Albion Rrahmani a reușit să restabilească egalitatea până la pauză. Kosovarul a punctat din penalty în minutul 45+3.

VIDEO cu reacția lui Dan Șucu, după golul de 1-0 al lui Louis Munteanu

Echipele meciului Farul – Rapid

Farul: Buzbuchi – Boli, Larie, M. Popescu, Kiki – Vînă, Nedelcu, Grameni – Deaconu, Munteanu, Rivaldinho

Rezerve: Mușat, Sîrbu, Grosu, Henrique, Ganea, Dănulească, N. Popescu, Casap, A. Stoian, Andronache, Benchaib, Queiros

Rapid: Aioani – Braun, Cristea, D. Grigore, Borza – Oaidă, P. Iacob – Krasniqi, Hasani, Petrila – Rrahmani.

Rezerve: Drăghia, Onea, Săunaru, Bădescu, Emmers, Cepoi, Kait, El Sawy, Funsho, Papeau, Burmaz

Etichete: farul rapid , louis munteanu , dan sucu , gol louis munteanu