Carlo Ancelotti a spus lucrurilor pe nume, după Bayern Munchen -2
0 3 minute 2 săptămâni
  • BASCHET: Fenerbahce – Monaco, miercuri, 20:45, DGS 3

• Champions League: Borussia Dortmund – PSG, miercuri, 22:00, DGS 1

Reacția lui Carlo Ancelotti, după remiza lui Real Madrid pe terenul lui Bayern Munchen

Carlo Ancelotti a tras concluziile, după 2-2 cu Bayern Munchen pe Allianz Arena. Acesta a spus ce i-a lipsit formației sale.

Momentul nostru de slăbiciune a fost începutul reprizei secunde și atunci am primit două goluri.

Au arătat cea mai bună versiune și noi nu, dar avem timp să o arătăm miercurea viitoare. Prima repriză am atacat, dar cu puțină intensitate.

A doua repriză când au trecut în față pe tabela de marcaj am început să apăsăm puțin mai mult pedala de accelerație.

Senzația a fost că ne simțeam confortabil, dar intensitatea lipsea. Am terminat meciul suficient de bine”, a spus Carlo Ancelotti, după meciul cu Bayern Munchen, potrivit Marca

VIDEO Rezumat Bayern Munchen – Real Madrid 2-2

Ce a titrat presa din Spania, după Bayern Munchen – Real Madrid 2-2

Presa din Spania l-a evidențiat pe Vinicius Junior, care a reușit dubla pentru madrileni în meciul de pe Allianz Arena.