Daniel Pancu, după FC Argeș -1 : „Vai de mine! Cum am putea să comentăm așa ceva?”

Daniel Pancu, după FC Argeș -1 : „Vai de mine! Cum am putea să comentăm așa ceva?”

Daniel Pancu, după FC Argeș – CFR Cluj 0-1 : „Vai de mine! Cum am putea să comentăm așa ceva…
Read More

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *