Esbjerg -25 / Bistrița -36. Româncele au pierdut la limită în turul sferturilor din Liga Campionilor

Esbjerg -25 / Bistrița -36. Româncele au pierdut la limită în turul sferturilor din Liga Campionilor

Esbjerg – CSM București 26-25 / Bistrița – Brest 35-36. Româncele au pierdut la limită în turul sferturilor din Liga Campionilor…
Read More

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *